Budowa-domow.net.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Ranking 2022 – najlepsze piły do cięcia kostki brukowej

ByRedakcja

lis 28, 2022
piła stołowa do kostki

Ranking pił do cięcia kostki brukowej — którą wybrać?

Piła do cięcia kostki brukowej to urządzenie, które umożliwia skuteczne przycinanie i dopasowanie kostki pod wybrany układ powierzchni. Odpowiednio dobrana piła gwarantuje proste oraz gładkie cięcie bez obawy o naruszenie struktury surowca.

Jak wybrać odpowiedni model przecinarki do kostki brukowej?

Szukając właściwej piły do kostki brukowej, można natknąć się na wiele rodzajów tego urządzenia np. piły ręczne, piły stołowe lub przecinarki taśmowe. Często wybieranym wariantem tych urządzeń, dającym wygodę oraz precyzję cięcia jest piła stołowa, wyposażona w wygodny stół roboczy. Piły stołowe wyposażono w dokładne miarki, ułatwiające obliczenie miejsca precyzyjnego cięcia. Przesuwanie materiału po stole ułatwiają niezawodne prowadnice. Ten rodzaj przecinarek do cięcia kostki brukowej cieszy się dużym zainteresowaniem oraz zadowoleniem profesjonalistów.

Piła do cięcia kostki brukowej – na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego urządzenia?

Szukając idealnego wariantu piły do cięcia kostki brukowej, warto porównać kilka istotnych parametrów, aby zyskać pewność, czy wybrany produkt będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Najważniejsze z nich to:

  • moc urządzenia
  • rodzaj silnika np. spalinowy lub zasilany elektrycznie
  • wymiary tarczy
  • powierzchnia robocza
  • dodatkowe funkcje np. możliwość odchylenia tarczy tnącej pod wskazanym kątem

Najlepsze piły do cięcia kostki brukowej

Poniżej znajdziemy kilka bestsellerów, wyróżniających się dużą wytrzymałością, skutecznością oraz precyzją cięcia. Przedstawiamy najlepsze piły do cięcia kostki, dostępne do zakupu na stronie Norwit.pl:

Piła stołowa Norton Clipper NORTON CLIPPER CST 100 – to niezawodne narzędzie do precyzyjnego cięcia kostki brukowej. Piła posiada wygodną w użyciu prowadnicę oraz głowicę wychylną, pozwalającą na cięcie pod kątem do 45 stopni oraz regulację głębokości.

Piła stołowa Norton Clipper NORTON CLIPPER CST 100

Piła stołowa Dr. Schulze BS 400 – to solidna i wydajna piła stołowa, wyposażona w głowicę tnącą na uchylnym ramieniu. Posiada możliwość blokowania w dowolnej pozycji, przeznaczona jest do 170 mm głębokości cięcia.

Piła stołowa Dr. Schulze BS 400

Piła stołowa Tyrolit TBE 400 – to niezawodny stół z podkładką antypoślizgową, który gwarantuje idealne cięcie. Obracana głowica piły umożliwia proste prowadzenie cięć ukośnych a kółka transportowe oraz składana podstawa stołu ułatwiają transport i ustawienie.

Piła stołowa Tyrolit TBE 400

W naszym sklepie internetowym są dostępne modele pił do cięcia kostki brukowej o różnych parametrach. Jeżeli chcesz znaleźć idealny wariant, zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych urządzeń. Nasz zespół chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego narzędzia. Zapraszamy!